23 Nisan Gösteri Kıyafeti

23 Nisan yaklaşıyor! 2020 yılı itibariyle meclisin açılışının 100. yılını Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının ilan edilişinin ise 93. yılını kutluyoruz. Çocuklar için ilan edilmiş ilk bayram olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 93. yıldönümünde Mıstık Bebe olarak, yavrularımızın bu mutlu günlerinde, bu güne özel gösterileri için kıyafet ve kostüm üretmekteyiz.

23 Nisan Kıyafeti

Türkiye’nin dört bir yanından 23 nisan gösteri kıyafetleri siparişi almaktayız. Üretim ve imalat merkezimiz Ankara’dadır. 23 Nisan kıyafeti deyince akla gelen ilk firma olan Mıstık Bebe 1985 yılından beri 35 yıldır müsamere ve özel günlere yönelik kostüm ve kıyafet imal etmektedir.

23 nisan kıyafeti
23 nisan gösteri kıyafetleri

23 Nisan çocuk bayramının yanında 19 Mayıs ve 29 Ekim gibi bayramlar için de müsamere kıyafetleri, özel kostümler üretmekteyiz. Ayrıca okuma kıyafetleri, yıl sonu gösteri kıyafetleri, mezuniyet kıyafetleri vb. her türlü müsamere gösterileri için geniş ürün gamımızdan tedarik yapabilir ve sıfırdan üretim yapabiliriz.

Kıyafetlerimiz her çocuk için özel ölçü alınarak hazırlanır ve yine isme göre paketlenip teslim edilir. 23 Nisan gösteri kıyafeti için (0312) 446 04 57 no’lu telefonu arayıp, yetkililerimizle görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdaki formu doldurarak da ulaşabilirsiniz.

Yorum yaz