23 nisan müsamere kıyafetleri
23 nisan müsamere kıyafetleri
23 nisan müsamere kıyafetleri
23 nisan müsamere kıyafetleri
23 nisan müsamere kıyafetleri

Yüzüncü Yıl Coşkusu – 23135

Ürün kodu: 23135

Ürün adı: Yüzüncü Yıl Coşkusu

Ürün özellikleri:

Kız: Ay yıldız, sekiz parça, kırmızı etek, mendil yaka kız gömleği, koton kumaş.

Erkek: Beyaz koton pantolon, kırmızı pamuklu gömlek, beyaz kuşak, Atatürk imzalı baskılı fular.

Renk: Beyaz, kırmızı.

FİYAT  : 420 TL 

PELERİNLİ FİYAT: 550 TL

23 Nisan kıyafetleri 2024 modelleri 42 yıldır olduğu gibi bu yıl da imalatçı firma garantisi ile kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatı Ankara Mıstık Bebe‘de.

23 Nisan, 19 Mayıs29 Ekim gösteri kıyafetleri ve kostümleri toptan şekilde ve ucuz fiyatlarla Ankara’nın çocuk tekstili üzerine tecrübeli firması Mıstık Bebe kalitesiyle.

Ayrıca okuma bayramı kıyafetleri, yıl sonu gösterisi kostümleri, mezuniyet cübbeleri, folklör kıyafetleri ve her türlü müsamere kıyafetleri, ront kıyafetleri ve kostümleri için üretim ve imalat yapmaktayız.

23 Nisan 2024 kataloğumuzda bulunan yüzlerce model içerisinden dilediğinizi seçebileceğiniz gibi istediğiniz model için de özel sipariş verebilirsiniz.

Ürün yelpazemizde bulunan özel dikim kostümler, tütüler, pantolonlar, etekler, yelekler, şapkalar vb. her türlü aksesuarlar her çocuğun tek tek ölçüsü alınarak hazırlanır ve yine her çocuğun ismine özel paketlenip teslim edilir.

Sitemizde bulunan ölçü nasıl alınır bağlantısına tıklayıp inceleyerek siz de öğrencilerinizin ölçülerini kolaylıkla alarak bize gönderebilirsiniz.

Ürün siparişi vermek veya çocuk kıyafetleriyle ilgili herhangi bir konuda bilgi almak için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.